Önskar köpa/sälja aktie

Önskar du köpa eller sälja en aktie?
Skicka ditt namn och kontaktuppgifter till klubben via e-post info@vkgk.se
Därefter publicerar vi uppgifterna på den här sidan.

Säljes

Namn  Telefon  Mail 
Håkan Isacsson 0706-863779  
Ann-Charlotte Isacsson 0706-863779  
Håkan Pettersson 0708-605545 Hakan.boll@gmail.com
Anders Månsson 0703-010660 anders4701@hotmail.com
Peer Däljemar 0733 207656 per.daljemar@gmail.com
Jenny Björkman 0725-994418 jennylindeb@gmail.com
Jimmy Weideman 0723-360366 jimmy.weidmann@hotmail.com
Mikael Rosenqvist 0734-184628 mikael.rosenquist@saabgroup.com
Göran Seger 0708-588607 seger@boremail.com
Kenneth Severinsson 0707-556129 kenneth.severinson@gmail.com
Richard Diaz   rdiaz@live.se
Mats Danielsson 0706-510808 mats.danielsson@fakab.se
Per Österling 0730-552250 per@osterling.se
Birgit o Bengt Franzen 072-3709057 stensudden@yahoo.se
Jan Björklund 076-8443380 jannebj@telia.com
Monica Jonsson 0707-568368 monkajonsson59@gmail.com
Tomas Månsson 0734-183880 tomas.mansson@saabgroup.com
Catrine Månsson 0702-336440 catrine.mansson@linkoping.se
Stefan Nordahl 0733-260909 stefan.nordahl67@gmail.com
Stefan Nordahl 0733-260909 stefan.nordahl67@gmail.com
Kristina Jern 0702-299930 kjern@live.se
Magnus Nygren 0706-531877 magnus.nygren@wsp.com
Åsa Nygren   magnus.nygren@wsp.com
Ingrid Andersson 0701-314831 ingnisse@gmail.com
Nils Andersson 0708-189847 ingnisse@gmail.com
Marcus Holmström 0733-165843 marcus.holmstrom44@gmail.com
Gustav Lindbeck 0733-201774 gustav_lindbeck@hotmail.com
Marcus Oscarsson 0725-887211 marcus@jernhest.se
Christer Hansson 0736 261105 christer.hansson@bahnhof.se
Lars Elis Karlsson 0709 245140 lc.larselis@gmail.com
Simon Lindgren 0733 870221 Simon_lindgren@hotmail.com