Önskar köpa/sälja aktie

Önskar du köpa eller sälja en aktie?
Skicka ditt namn och kontaktuppgifter till klubben via e-post info@vkgk.se
Därefter publicerar vi uppgifterna på den här sidan.

Säljes

Namn  Telefon  Mail 
Håkan Isacsson 0706-863779  
Ann-Charlotte Isacsson 0706-863779  
Lars Rytthammar 0739-646390 lars.rytthammar@comhem.se
Lars Huljebrandt 0708-149489 lars.huljebrandt@gmail.com
Fredrik Hillström 0730-436503 fredrik.hillstrom@gmail.com
Håkan Pettersson 0708-605545 Hakan.boll@gmail.com
Anders Månsson 0703-010660 anders4701@hotmail.com
Tobias Nilsson 0793-134505 tobias.nilsson@tyfonmail.se
Peer Däljemar 0733 207656 per.daljemar@gmail.com
Boa Kahrle   boa.kahrle@gmail.com
Thomas Hall 0734-183072 thomas.hall42@gmail.com
Peter Strand 0763-435800 t.peter.strand@hotmail.com
Barbro Lundgren 0709-545582 bengtlundgren1@comhem.se
Johan Ekvall 0761-659411 jekvall63@gmail.com
Johan Alden 0767-798450 johan.alden@bcbygg.se
Jenny Björkman 0725-994418 jennylindeb@gmail.com
Jimmy Weideman 0723-360366 jimmy.weidmann@hotmail.com
Annika Widqvist 0765-251035 annika.widqvist@gmail.com
Dennis Davidsson 0733-765838 dennis.davidsson91@gmail.com