Önskar köpa/sälja aktie

Önskar du köpa eller sälja en aktie?
Skicka ditt namn och kontaktuppgifter till klubben via e-post info@vkgk.se
Därefter publicerar vi uppgifterna på den här sidan.

Säljes

Namn  Telefon  Mail 
Peer Däljemar 0733 207656 per.daljemar@gmail.com
Jenny Björkman 0725-994418 jennylindeb@gmail.com
Mikael Rosenqvist 0734-184628 mikael.rosenquist@saabgroup.com
Kenneth Severinsson 0707-556129 kenneth.severinson@gmail.com
Birgit o Bengt Franzen 072-3709057 stensudden@yahoo.se
Jan Björklund 076-8443380 jannebj@telia.com
Monica Jonsson 0707-568368 monkajonsson59@gmail.com
Tomas Månsson 0734-183880 tomas.mansson@saabgroup.com
Catrine Månsson 0702-336440 catrine.mansson@linkoping.se
Stefan Nordahl 0733-260909 stefan.nordahl67@gmail.com
Stefan Nordahl 0733-260909 stefan.nordahl67@gmail.com
Magnus Nygren 0706-531877 magnus.nygren@wsp.com
Åsa Nygren   magnus.nygren@wsp.com
Marcus Oscarsson 0725-887211 marcus@jernhest.se
Simon Lindgren 0733 870221 Simon_lindgren@hotmail.com
Mattias Nestor 0708 149229 mattias.nestor@icloud.com
Mattias Nestor 0708 149229 mattias.nestor@icloud.com
Kristina Claesson 0703-251889 claessonkinna@gmail.com
Mikael Hammermen 0768-937453 mikehammer@spray.se
Sven-Olof Johansson 0705-892383 johansson.s-o@telia.com
Susanne Svensson 0768-789809 sanne3@hotmail.se
Rolf Alkebäck   rolf.alkeback@gmail.com